AROSHA


Telové ošetrenie s jasným cieľom.
Štíhla postava a krásna pokožka


drenážne bandáže majú najmä tonizačný, anticelulitídny a drenážny účinok, intenzívne pôsobia na tukové tkanivo. toxínov a škodlivín z organizmu, zvýšenie elasticity a tonizácie pokožky.  V priebehu procedúry pokožka vstrebáva aktívne látky obsiahnuté v roztoku, ktorým je bandáž napustená.  


V roztoku Arosha bandáží nájdeme napríklad tieto vysoko účinné aktívne látky:


kofein, kyselina hyaluronová, ženšen, guarana, kyselina mliečna, soľ z mŕtveho mora, riasy,

praslička, kakaové semienka, centella asiatica-výťažok z rastliny, N.M.F. – prírodný hydratačný faktor.Podľa problému sa dá vybrať z týchto druhov bandáží:

bandáž CRIO - TONIC - posilňujúca a spevňujúca, ktorá má chladivý efekt
  
 a priaznivo pomáha na kŕčové žily

bandáž SLIM CEL - opuchová (edémova) celulitída, zlepšuje krvný obeh a lymfatický systém

bandáž CEL - TERM - celulitída s ukladaním tukov, nadváha, ochabnutosť pokožky

bandáž AQUA DRAIN – má viditeľné odvodňovacie, detoxikačné, zoštihľujúce
  
 a revitalizačné účinky


Výsledky sú viditeľné už po prvom použití.


Odporúčaní počet ošetrení: 6-10. Frekvencia medzi jednotlivými ošetreniami: 2 týždne

Pre ešte lepší a hlbší účinok je dobre urobiť na ošetrované miesta 1-2 dni pred ošetrením peeling.

Aké časti tela môžeme ošetrovať bandážami Arosha?


prsia  nohy  brucho  zadok  ramená  dekolt


MEZOSCIENCE SK

Skeyndor ponúka telové kúry, pri ich aplikácií urýchľujeme cirkuláciu tekutín, rozbíjame tukové uzlíky, detoxikujeme, zároveň i spevňujeme a modelujeme. K aplikácii aktívnych látok používame prístroj neinvazívnej mezoterapie.


Mesoslim je telové ošetrenie s ktorým dosiahneme redukciu váhy a zároveň zníženie alebo úplné odstránenie viditeľných znakov „pomarančovej kože“. Toto ošetrenie zlepšuje mikro-cirkuláciu a odvádza nežiadúce toxíny z tela. Aplikácia na brucho, stehná a zadok.


Mesofirmness je spevňujúce ošetrenie pôsobiace na tkanivo, ktoré stratilo pevnosť a pružnosť vplyvom veku, tehotenstvom alebo následkom redukčných diét, ideálne ošetrenie na zmiernenie strií. Aplikujeme na brucho, stehná, zadok a paže.

DOMOV   l   KOZMETIKA   l   MANIKÚRA   l   KADERNÍCTVO   l   STAROSTLIVOSŤ O TELO   l   OBJEDNÁVKA   l   GALÉRIA   l   KONTAKT

kozmetika, manikúra 
a kaderníctvo

DOMOV   l   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   l   CENNÍK   l   AKCIE   l   KONTAKT

Copyright © 2016 salon-lecharme.sk. Všetky práva vyhradené.

NOVINKA - REMODELAČNÉ A SPEVŇUJÚCEOŠETRENIE RÚK FIRM & TONE ARMS


Ochabnuté ruky sú podobné ako vrásky – žiadna žena ich nechce mať, ale nakoniec sa vždy dostavia. Hoci môžu byť iba estetickou vadou, ich ochabnutý vzhľad je nepríjemný. Jedná sa totiž o miesto, ktoré rýchlo vyzrádza vek. Pokožka stráca elastickosť kvôli menšiemu množstvu kolagénových a elastinových vlákien v rámci životného cyklu a tiež pokiaľ mladší človek značne schudne, má kožu ochabnutú a bez svalového napätia.


Všetky ženy si vždy prajú mať pevné, ženské a mierne vypracované ruky. K vyriešeniu tohto problému prináša Germaine de Capuccini zaručenú stratégiu k získaniu pevnejších a tonizovaných rúk. Jedná a o intenzívny kozmetický program špecifický, lokalizovaný a neinvazívny, ktorý pôsobí vnútri tkanív a efektívne tak čelí ochabnutosti rúk. Stimuluje produkciu nového, kvalitného kolagénu a elastinu. 

Výsledkom ošetrení je hladká, napnutá pokožka rúk, ktorá je zároveň viditeľne spevnená a tonizovaná. Kontúry rúk sú výraznejšie, celá oblasť je viditeľne remodelovaná.